Кулон-відкривачка ХР зі знаком зодіаку "Овен". Мед. золото 18К. Діаметр: 3 см

Кулон-відкривачка ХР зі знаком зодіаку
Sale
New
Код: хзн-031п
Артикул: хзн-031п
Виробник: XUPING
В наявності
68.25 грн.
-47 %
36.40 грн.
Скорочений опис
Кулон-відкривачка ХР зі знаком зодіаку "Овен". Мед. золото 18К. ...
Читати далі...
Вигідні оптові ціни
Вигідні оптові ціни
Прямі поставки та лояльна цінова політика дозволяють нам пропонувати найкращі умови для розвитку вашого бізнесу та особистих покупок.
Унікальний асортимент та якість
Унікальний асортимент та якість
Величезний вибір виробів: від класики до позолоти. Ми гарантуємо якість кожної деталі, оскільки працюємо тільки з перевіреними виробниками.
Швидка доставка по Україні
Швидка доставка по Україні
Оперативно відправляємо замовлення по всій країні та за її межі. Зручний інтерфейс сайту дозволяє оформити покупку максимально швидко.

Опис Кулон-відкривачка ХР зі знаком зодіаку "Овен". Мед. золото 18К. Діаметр: 3 см

Кулон-відкривачка ХР зі знаком зодіаку "Овен". Мед. золото 18К.

Основні характеристики Кулон-відкривачка ХР зі знаком зодіаку "Овен". Мед. золото 18К. Діаметр: 3 см

Вид изделия Кулон
Назначение Унисекс
Нещодавно переглянуті
Код: кст-291
Sale
New
Ланцюжок із кулонами Stainless Steel. Сталь. Родій. Довжина: 45-50.5 см
Код: хсж-101
Sale
New
Сережки XР. Позолота 18К. Камені: перли та циркон. Довжина: 20 мм. Ширина: 12 мм.
Код: хсж-233
Sale
New
Сережки XР. Позолота 18К. Камені: перли та білий циркон. Довжина: 20 мм. Ширина: 8 мм.
Код: хст-128
Sale
New
Сережки Stainless Steel. Сталь. Камені: циркон зелений. Родій. Довжина: 18 мм. Ширина: 10 мм.
Код: хсж-041
Sale
New
Сережки XР. Позолота 18К. Камені: білий циркон та перли. Довжина: 1,5 см. Ширина: 8 мм.
Код: кст-251
Sale
New
Ланцюжок із кулоном Stainless Steel. Сталь. Родій. Довжина ланцюжка: 38-43 см
Ланцюжок із кулоном Stainless Steel. Сталь. Родій. Довжина ланцюжка: 38-43 см
icon_viber icon_callback