Відгуки про компанію "TSATSA-OPT" Оптовий інтернет-магазин біжутерії
Додати відгук
- Олена З.
Прикраси не погані,але упаковка було б краще щоб кожна прикраса мала свою фірменну упаковку.Це просто побажання продавцю
- Тетяна Ш.
- Ольга К.
- Екатерина Г.
- Оксана Б.
- елена р.
- Лина В.
- Олена Д.
- Валерій А.
- Олена З.
